Про ExPostBoxes

Про ExPostBoxes

Ми успішно працюємо на українському ринку експресс послуг з 1994 року. Ми починали працювати як курєрська служба ExPost в місті Кременчук – агент київських та іноземних служб експресс доставки в Полтавському та Кировоградському регіонах.

Сьогодні кур’єрська служба доставки Expost – поштовий оператор України і національний оператор експрес доставки, який володіє власним автопарком, одним з найпотужніших серед служб кур’єрської доставки України контакт центром, висококваліфікованим персоналом, що пройшов стажування та навчання в найбільших компаніях експрес доставки в світі – FedEx і UPS. Кур’єрська служба «Expost» надає своїм клієнтам повний комплекс високоякісних поштових та кур’єрських послуг з доставки від рекламної листівки до багатотонної небезпечного вантажу в будь-яку точку світу. Компанія успішно працює на ринку кур’єрських, поштових і вантажних послуг України та інших держав.

У 2010 році на базі керуючої компанії курєрської служби ExPost – приватного підприємства “Барс” (ЕДРПУО 24562381) було відкрито представництво центрів ділових послуг та експрес доставки ExPostboxes.

Торговельні марки ExPost та ExPostBoxes – є зареєстрованими торговельними марками по 39 класу. ПП Барс використовуває ці торговельні марки по ліцензійної угоді.

ПП Барс – керуюча компанія – є ліцензованим поштовим оператором України з правом поштових грошових переказів, а також ліцензованим митним брокером України.

Юридична адреса: 38230 Полтавська обл. Кременчуцький район ОТГ Оболонь, вул.Лебедина 35а

Поштова адреса: 39621 Полтавська обл, Кременчуцький район м.Кременчук вул.Олександріївська, буд.5

Банківські реквизити:

ПП Барс код 24562381  IBAN UA 263006140000026001500351706