міжнародні вантажні авіаційні перевезення

Міжнародні вантажні авіаційні перевезення

Міжнародні вантажні авіаційні перевезення є одним з видів діяльності ExPostBoxes. Останнім часом до нас все частіше звертаються наші клієнти з проханням здійснити економічну доставку термінових великих вантажів в різні точки світу. Однак для них експрес-доставка є дорогою послугою і у наших відправників немає необхідності в такій терміновості, яку пропонують компанії експрес авіа доставки DHL, TNT, UPS, FedEx.
ExPostBoxes для міжнародних вантажних авіаційних перевезень вагою понад 40 кг співпрацює в якості офіційного вантажного агента з всесвітньо відомими авіакомпаніями: KLM, Люфтганза, Французькі авіалінії, Польські авіалінії ЛОТ, Фінська авіалінії, DHL, Турецькі авіалінії, Міжнародні Авіалінії України, Угорські авіалінії Малєв і багатьма іншими.

Для міжнародних вантажних авіаційних перевезень великогабаритних вантажів ми маємо щотижневий чартерний вантажний рейс на Люксембург, звідки далі Ваш великогабаритний вантаж буде доставлений в будь-яку точку світу.

Наявність власних фахівців в області  міжнародних вантажних авіаційних перевезень з міжнародними дипломами IATA дозволяє забезпечити вантажну авіаційну доставку практично будь-якого вантажу в будь-яку точку світу. Сьогодні ми пропонуємо Вам імпорт і експорт вантажів авіатранспортом через аеропорт Бориспіль (КВР), Київ (Жуляни), Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Львів.

Залежно від необхідного сервісу Ви можете скористатися наступними послугами міжнародних авіаційних перевезень:

Міжнародні авіаційні перевезення для експортних відправлень:

 • Доставка до аеропорту призначення

  Даний сервіс міжнародних вантажних авіаційних перевезень включає в себе доставку вантажу до аеропорту країни-призначення (отримання вантажу від клієнта, доставка в аеропорт відправлення і необхідна обробка в аеропорту відправлення). В сервіс не входить митне оформлення при відправці.

 • Доставка до аеропорту призначення + експортне митне оформлення

  Скориставшись цією послугою Вам не доведеться займатися митним оформленням, пов’язаних з відправкою вантажу (отримання вантажу від клієнта, доставка в аеропорт відправлення, необхідна обробка в аеропорту відправлення і митне оформлення експорту).

 • Від дверей до дверей

  Для тих, хто хоче використовувати повний спектр послуг ми пропонуємо Вам послугу «від дверей до дверей».
  1. Отримання вантажу безпосередньо від клієнта в країні відправника (pick up).
  2. Митне оформлення експорту.
  3. авіафрахт.
  4. Митних оформлення імпорту.
  5. Доставка до місця призначення, зазначеного клієнтом.

 • Надання упаковки для будь-якого міжнародного авіаційного перевезення

  Скориставшись цією послугою Вам не доведеться займатися пошуком спеціальної упаковки для транспортування вантажу авіатранспортом. Ми готові Вам надати за додаткову плату упаковку під будь-який вид вантажів для авіатранспортування, в тому числі і для небезпечних вантажів. Вся упаковка має необхідні сертифікати та дозволи.

Міжнародні авіаційні перевезення для імпортних відправлень:

 • Забір вантажу у відправника, доставка в аеропорт відправлення, проходження всіх митних і аеропортівських процедур, авіафрахт до аеропорту прибуття
 • Обробка в аеропорту прибуття
 • Обробка в аеропорту прибуття + доставка під митним контролем Одержувачу в будь-яку точку України
 • Обробка в аеропорту прибуття + повне митне очищення вантажу
 • Обробка в аеропорту прибуття + повне митне очищення вантажу + доставка вантажу автотранспортом до дверей Одержувача в будь-яку точку України

При міжнародному вантажному авіаційному перевезенні наші менеджери допоможуть Вам оперативно пройти митне оформлення і отримати необхідні сертифікати: фітосанітарний, екологічний, радіологічний.
За вашим бажанням вантаж може бути застрахований на будь-яку суму в незалежній страхової компанії.

Стандартні габарити одного місця: розмір 120х80х60 см і вага до 150 кг. Якщо габарити Вашого відправлення перевищують стандартні – обов’язково попередньо зв’яжіться з нами по телефону + 38093-355-25-25.

Виберить один з наших сервісів міжнародних вантажних авіаційних перевезень
та зв’яжиться з нами прямо зараз:
+38-050-361-32-21, +38-097-361-32-21, +38-073-361-32-21
Viber +38-050-327-98-69.  WhatsApp +38-093-355-25-25
Пошта: sales@expostboxes.com