Міжнародна експрес доставка картин та культурних цінностей

Міжнародна доставка картин та культурних цінностей  – відправлення в міжнародних поштових та експрес відправленнях картин, сувенірів, предметів старовини.
Які обмеження діють на вивезення з України предметів старовини, сувенірів і ручної роботи і картин?

Після вступу в силу нового Митного кодексу України для громадян – як резидентів, так і нерезидентів – значно розширено список товарів, дозволених до вивезення з нашої країни. Тепер без письмового декларування можна вивозити товари загальною вартістю до 10 тисяч євро (в еквіваленті). А раніше діяло обмеження – до 200 євро.

Але якщо серед вивезених предметів є такі, на які згідно із законом встановлено вивізне мито або для їх митного оформлення потрібні спеціальні документи, то при перетині митного кордону України ці речі і предмети потрібно обов’язково письмово декларувати, платити за них вивізне мито і надавати документи, видані відповідними державними органами.
Важливо звернути увагу, до якої категорії відносяться вивозимі предмети.

Для стародавніх картин, ікон, меблів, музичних інструментів потрібні документи, оформлені в Міністерстві культури України та підтверджують, що дані предмети не є культурною, історичною чи художньою цінністю держави, що не занесені до реєстру культурної спадщини України і можуть вивозитися назавжди або «тимчасово».

Сучасні картини, гравюри, гобелени, вироби декоративно-прикладного мистецтва, іграшки, одяг, предмети релігійного призначення, деталі костюма і інші речі (після 1950 року «народження») можуть перетинати кордон безперешкодно.

Але навіть при наявності касового чека на куплену в художньому салоні картину, свідоцтво краще отримати. Для цього необхідно:

· Представити документ, що засвідчує особу власника;

· Написати заяву на ім’я директора служби контролю;

· Надати дві кольорові фотографії кожної вивезеної культурної цінності розміром 13х18, з додатком в двох примірниках списку вивозяться предметів.

Питання про видачу свідоцтва на вивезення культурних цінностей розглядається протягом місяця. Що стосується сучасних сувенірних виробів, то розгляд цього питання займе приблизно два тижні.

На картину, наприклад, куплену в салоні, напевно видадуть підтверджуючі документи, а ось деякі придбання з Андріївського узвозу можуть зажадати оцінки. Щоб уникнути несподіванок на митниці, раджу перед вивезенням подарунків спочатку отримати добро в столичному управлінні культури (бульвар Тараса Шевченка, 3) або в обласних профільних службах.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ:

Заява (пишеться на місці в музеї, за підсумком попереднього огляду);

Фото-2шт. 13х18 (на матовому папері);

При відправці скульптури, фото в тричетвертними розвороті (об’ємне);

При наявності дорогоцінного металу, надається довідка з «Казенне підприємство»;

Копія закордонного паспорта;

Копія індефік.кода;

Номер телефону відправника

Копія чека

Виберить один з наших сервісів міжнародної доставки картин та культурних цінностей
та зв’яжиться з нами прямо зараз:
+38-050-361-32-21, +38-097-361-32-21, +38-073-361-32-21
Viber +38-050-327-98-69.  WhatsApp +38-093-355-25-25
Пошта: sales@expostboxes.com