Переклад та легалізація документів

Переклад та легалізація документів

Переклад та легалізація документів в ExPostBoxes – це самий оптимальний вибір!

Переклад та легалізація документів потрібна людям, які планують виїхати за кордон з різних причин. Це може бути навчання за кордоном, покупка нерухомості, виїзд на заробітки, одруження і так далі. Зараз дуже затребуваний переклад і легалізація документів.

В зв’язку з економічною ситуацією жителі України все частіше потребують професійного перекладі документів і їх повної легалізації. Завдяки центру ділових послуг і експрес доставки ExPostBoxes в Україні і філіям в великих містах Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів кожен наш клієнт має таку можливість на всій території України.  Наявність власних перекладочів, а також контракт  з найбільшим бюро перекладів в Україні дають нам можливість виконувати для вас переклад та легалізацію документів швидко, якісно та по досить нізким цінам. В ExPostBoxes Ви можете замовити переклад тексту будь-якої складності. Ми переведемо Вам паспорт, договір, книгу, лист або документ будь-якої складності.

Що таке легалізація документів і якою вона буває?

Легалізація документів здійснюється декількома способами:

1. Консульська легалізація документів

Консульська легалізація документів це процедура надання юридичної сили офіційних документів для їх дії на території іншої держави. Вона проводиться шляхом підтвердження достовірності документів або підтвердження справжності підписів осіб, уповноважених засвідчувати підписи на документах, а так же дійсності відбитків штампів, печаток, якими скріплено документ. Виконується консульська легалізація консулом держави, в країні походження цих документів.

2. Легалізація за допомогою апостиля

Легалізація документів за допомогою апостіля це проставлення на документах спеціального штампу – Апостиля. Апостиль – це більш простий і швидкий спосіб легалізації. Але легалізіція за допомогою Апостиля можлива тільки, якщо документи будуть пред’являтися в країнах, які підписали Гаазьку конвенцію.Така легалізація зазвичай робиться для різноманітних довідок, наприклад, про несудимість, про доходи або з місця роботи, свідоцтв про укладення шлюбу, свідоцтв про народження і т.д .. У центрах ділових послуг і експрес доставки ExPostBoxes можна перевести практично будь-який документ. Після перекладу на ваше бажання ми зробимо і професійну легалізацію – консульську або за допомогою апостиля – за всіма діючими на даний момент правилам. Після цього доставимо перекладені і легалізовані документи в будь-яку точку світу.

Потрібно враховувати, що процес легалізації документів займає від 1 до 10 робочих днів. Він нерозривно пов’язаний з переведенням і вимагає максимально коректного оформлення документів. У ExPostBoxes цим займаються досвідчені фахівці з багаторічним досвідом роботи. Тільки так переклад і легалізація документів будуть виконані якісно і без проблем. Оптимальне рішення – довірити все професіоналам з ExpostBoxes. Ми маємо великий досвід в даній сфері, що дає нам можливість робити все швидко, якісно і без помилок.

Для нас переклад та легалізація документів з експрес доставкою в будь яку точку світу –  є одним з головних видів діяльності. Тому ми маємо в розпорядженні усе необхідне для надання Вам максимально якісної послуги за дуже доступною ціною.

Співпраця з ExPostBoxes дає Вам можливість отримати відразу якісний і оперативний сервіс – переклад та легалізацію документа з оперативною міжнародною курєрською експрес доставкою документа в будь-яку країну призначення.

Це зручно та доступно Вам прям зараз.

 Зв’яжіться з нами прямо зараз:
+38-050-361-32-21, +38-097-361-32-21, +38-073-361-32-21
Viber +38-050-327-98-69. WhatsApp +38-093-355-25-25
пошта: sales@expostboxes.com